betclic

Murawski: Nieszczęście innych jest szczęściem drugich

Ostatnia aktualizacja: 25/11/15 19:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piast Gliwice zagra na własnym stadionie z Ruchem Chorzów w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej kapitan aktualnego lidera ligi, Radosław Murawski stwierdził, że absencja Patryka Lipskiego to spore osłabienie w drużynie przyjezdnych.

- Nie skłamię, jeśli powiem, że wypadło ważne ogniwo zespołu Ruchu. Nieszczęście innych jest szczęściem drugich, ale nie możemy tak spoglądać na przeciwnika. Chorzowianie na pewno postawią ciężkie warunki i możemy spodziewać się dziewięćdziesięciu minut solidnej walki - powiedział 21-letni pomocnik cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Piątek, 20:30 i derby to dobry czas, żeby grać w piłkę. To jest tak naprawdę bez znaczenia jaka będzie temperatura. Wszyscy będziemy mieli takie same warunki do gry, a okolice zera to żadne mrozy, bywało gorzej - dodał.

- Jeśli chodzi o specjalne przygotowania do tego typu spotkań to zawsze trochę inaczej się do tego podchodzi. Oczywiście tylko mentalnie. Bo w kwestii przygotowań, to jest dokładnie tak samo jak przed każdym innym meczem ligowym. Nasi zagraniczni zawodnicy doskonale czują klimat derbów i jestem w pełni przekonany, że podejdą do tego meczu mocno zmobilizowani. Liczymy na kibiców, którzy stawią się licznie w piątek na Okrzei - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!