betclic

Murawski: Z Legią trzeba wygrać

Ostatnia aktualizacja: 08/04/16 07:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

W 30. kolejce Ekstraklasy Pogoń Szczecin zagra przed własną publicznością z Legią Warszawa. Na przedmeczowej konferencji prasowej kapitan "Portowców", Rafał Murawski przyznał, iż jego zespół zrobi wszystko, żeby wygrać to spotkanie.

- To bardzo miła informacja, że tylu kibiców przyjdzie na stadion. To pokazuje jak ważne to spotkanie dla nich i dla nas - powiedział 34-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Będziemy chcieli przede wszystkim pokazać dobrą, ofensywną piłkę. Najważniejsze to wygrać spotkanie. Zrobił się mały ścisk w tabeli. Tym meczem musimy potwierdzić, że jesteśmy dobrą drużyną, a możemy grać jeszcze lepiej i być wyżej w tabeli. Z niecierpliwością czekamy na ten mecz - dodał.

Murawski zdobył w tym sezonie sześć bramek i jest to dla niego najlepszy wynik w karierze pod względem strzelonych goli w jednych rozgrywkach. - Myślę, że bierze się to z tego, że inne zadania miałem w poprzednich klubach, a w Pogoni pozwalam sobie grać trochę bardziej ofensywnie. Chciałbym zaznaczyć, że tylko trochę bardziej i że jestem dalej defensywnym pomocnikiem, niech tak zostanie. Cieszę się, że tak też mogę pomóc drużynie - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
bar1981
Zarejestrowany od: 480 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +833
Kibicuje:
Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona
09.04.2016 / 12:59:17
Rafał jak wino....MISTRZ!!!

Tabela