Murray pokonał Djokovicia w finale Masters!

Ostatnia aktualizacja: 20/11/16 21:19, Komentarzy: 1

0
1

Andy Murray pokonał Novaka Djokovicia w dwóch setach - 6:3, 6:4 - w finale ATP World Tour Finals.

Początek pierwszej partii był bardzo wyrównany, do stanu 3:3 trwała walka gem za gem. Od tego momentu na korcie rządził już tylko Brytyjczyk, który wygrał trzy kolejne rozdania i całego seta 6:3.

Druga odsłona to koncertowa gra lidera światowego rankingu od pierwszych minut. Tenisista ze Szkocji prowadził już 4:1 i wydawało się, że odniesie gładkie zwycięstwo. Serb tymczasem odgryzł się dwoma wygranymi setami i zrobiło się nerwowo. Murray wyszedł jednak z tego wszystkiego obronną ręką i ostatecznie pokonał Djokovicia 6:4.

To jego pierwszy triumf w kończącym sezon turnieju Masters.
Źródło: sportowefakty.wp.pl