betclic

"Musimy sobie radzić z defensywnie nastawionymi drużynami"

Ostatnia aktualizacja: 02/06/16 12:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CP DC Press / Shutterstock.com

Belgia zremisowała w Brukseli w meczu towarzyskim z Finlandią 1:1. Eden Hazard powiedział, że jego zespół musi nauczyć się radzić z drużynami, które będą grały defensywnie.

- Uważam, że rozegraliśmy dobry mecz. Mieliśmy wiele okazji i często atakowaliśmy - powiedział Hazard w rozmowie z "RTBF".

- Trafiliśmy w słupek, raz piłka została zatrzymana na linii bramkowej. Staraliśmy się, ale nie mogliśmy osiągnąć tego, co chcieliśmy. Z drugiej strony, Finlandia wykorzystała swoją jedyną okazję do zdobycia bramki. Musimy więc zwrócić uwagę na te dwie rzeczy: stratę jednego gola i to, czego nam brakowało przed doprowadzeniem do remisu - podkreślił pomocnik Chelsea.

- Mamy wielu graczy, którzy mogą zrobić różnicę. To przeraża rywali i grają oni bardziej defensywnie. Musimy sobie z tym poradzić podczas Euro - zaznaczył Hazard.

W poprzednim spotkaniu towarzyskim Belgia pokonała w sobotę Szwajcarię 2:1. -
Wygraliśmy kilka dni temu i trzeba potrafić ocenić te mecze razem. Musimy nauczyć się iść naprzód po każdym meczu na Euro. Jednak Finlandia głównie się broniła i grała, aby przede wszystkim nie stracić bramki. Grali piątką z tyłu i trudno było nam znaleźć sobie miejsce - ocenił Hazard.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!