betclic

"Musimy zepchnąć Koronę do obrony"

Ostatnia aktualizacja: 08/08/15 11:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Lecha Poznań, Maciej Skorża przyznał na konferencji prasowej, iż na chwilę obecną najważniejsze jest przekonujące zwycięstwo z Koroną Kielce w ramach 4. kolejki Ekstraklasy.

Po trzech seriach gier Kolejorz z dorobkiem zaledwie trzech punktów plasuje się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli. Do prowadzącej Legii Warszawa mistrz Polski traci już sześć "oczek".

- Korona Kielce to jedna z pozytywnych niespodzianek na początku sezonu. W drużynie jest nowy trener i przyszło kilku nowych graczy. Kielczanie osiągają naprawdę dobre wyniki, zdobyli dwa razy więcej punktów od nas, mają też lepszy bilans bramkowy - powiedział Maciej Skorża, cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

- Dla nas najważniejsze jest to, żebyśmy w sobotę zdobyli komplet punktów. Najwyższy czas na to, żebyśmy to my na własnym stadionie odnieśli przekonujące zwycięstwo i sprawili radość naszym kibicom. W jutrzejszym spotkaniu chcemy zepchnąć Koronę do defensywy. Musimy pokazać nasze atuty, przewagę w ataku pozycyjnym, ale przede wszystkim chcemy być bardzo skuteczni - kontynuował były opiekun Wisły Kraków.

- Naszą grę układamy indywidualnie pod każdego przeciwnika. Wariant, który zastosowaliśmy w Bazylei wyglądał dobrze, ale każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce i konstruowaliśmy wiele akcji, których jednak nie miał kto wykończyć w polu karnym - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela