betclic

"Na Legię przygotowywaliśmy się jeszcze w Turcji"

Ostatnia aktualizacja: 13/02/16 10:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Jagiellonia Białystok zagra na wyjeździe z Legią Warszawa w ramach 22. kolejki Ekstraklasy. Pomocnik "Jagi", Konstantin Vassiliev przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół czeka trudne zadanie.

- Największe odprawy przed meczem z Legią jeszcze przed nami, ale do tego meczu przygotowujemy się już od kilku dni, nawet od końcówki obozu w Turcji. Legia jest mocnym zespołem, wzmocniła się zawodnikami, których znamy z polskiej ligi. Wiemy, co nas czeka i spodziewamy się ciężkiego meczu. Oba zespoły będą chciały zdobyć punkty na inaugurację wiosny. Mogę zrobić, że zrobimy w tym celu wszystko, co możemy. Będziemy ciężko pracować, aby utrzymać się w pierwszej ósemce - powiedział Estończyk, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Bardzo ważne jest, że byliśmy w Turcji tak długo i mogliśmy wspólnie dobrze popracować nad wszystkimi elementami piłkarskimi. To było nam bardzo potrzebne, gdyż dzięki temu będziemy dużo lepiej rozumieć się na boisku i to powinno być naszym atutem w rundzie wiosennej - dodał.

- Od czerwca nie mieliśmy takiej okazji, przez europejskie puchary i zgrupowania reprezentacji wszystko działo się bardzo szybko i co chwila graliśmy w lidze. Teraz wreszcie mieliśmy taki okres, gdy mogliśmy spokojnie przygotować się do rozgrywek Ekstraklasy, które rozpoczynają się już za kilka dni - kontynuował.

- Sparingi w naszym wykonaniu były takie, jakie były, ale z każdym meczem, od pierwszego do ostatniego, wyglądaliśmy lepiej, co nas nastawia optymistycznie przed tym, co czeka nas w niedzielę. Nasza gra była lepsza niż wyniki, bo mieliśmy swoje okazje, których nie wykorzystywaliśmy i zdarzało nam się tracić niepotrzebne gole. Lepiej jednak tracić je na obozie przygotowawczym niż w lidze - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela