betclic

Nacho: Powalczę o miejsce w Realu

Ostatnia aktualizacja: 27/08/15 21:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Zawodnik Realu Madryt Nacho przyznał, że najlepiej czuje się grając na środku obrony, ale jest świadomy, że czeka go ciężka konkurencja o regularne występy w podstawowym składzie.

- Przed sezonem grałem jako środkowy obrońca i najlepiej czuję się właśnie tam. Rozmawiałem z trenerem i on wie, że w sumie mogę grać na czterech pozycjach. Trenuję, aby grać, nieważne, gdzie ustawi mnie szkoleniowiec - powiedział Nacho cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- Każdy z nas ma swoją rolę do wykonania, ale jeśli będziemy sobie pomagać, to będzie to z korzyścią dla wszystkich. Jeśli, dla przykładu, obrońca będzie zdobywać gole, a napastnik pomagać w defensywie, wtedy nasza gra będzie bardziej spójna. Nie chcemy ograniczać się wyłącznie do swoich pozycji
- dodał.

- W każdym meczu Sergio Ramos pokazuje niesamowity charakter, Pepe dostarcza potrzebną siłę, a Varane zapewnia szybkość. Na mojej pozycji jest największa konkurencja, ale czuję się komfortowo, ponieważ lubię walczyć o swoje miejsce. Postaram się dostać tyle minut, ile tylko będzie możliwe
- zapewnił.

Nacho występuje w pierwszej drużynie Królewskich od lipca 2013 roku. Na Santiago Bernabeu pozostanie do końca czerwca 2020 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela