betclic

Nagatomo: Odrzuciłem ofertę MU

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 12:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mountainpix / Shutterstock.com

Obrońca Interu Mediolan, Yuto Nagatomo ujawnił w ostatnim wywiadzie, że odrzucił ofertę gry w Manchesterze United. Japończyk zaznaczył, że jest szczęśliwy we włoskim klubie i pragnie przedłużyć z nim swoją umowę.

- Chcę zostać w Interze i odnowić swój obecny kontrakt. Odrzuciłem ofertę MU, ponieważ pragnę nadal występować w tym klubie. Utrzymuję doskonałe relacje z Roberto Mancinim - powiedział 29-latek cytowany przez "Football Italia".

- Bardzo mi się tu podoba, choć najlepiej dogadywałem się ze Sneijderem, Materazzim, Zanettim i Cassano. Marco nauczył mnie włoskiego, w tym kilku przekleństw. Teraz przed meczami ćwiczę jogę z Handanoviciem - dodał.

- Kiedy przybyłem do Ceseny, było mi bardzo ciężko. Nie rozumiałem języka i nie miałem tłumacza. Później zapisałem się do włoskiej szkoły i wszystko zaczęło się lepiej układać. Tam zmierzyłem się z najtrudniejszym przeciwnikiem w dotychczasowej karierze - był nim Alexandre Pato - podsumował.

Japończyk występuje w ekipie "Nerazzurrich" od lipca 2011 roku. Jego obecny kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca bieżącego roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela