betclic

Nainggolan: Możemy zatrzymać Barcę

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 20:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Fellner Tam�s / Shutterstock.com

Pomocnik AS Romy Radja Nainggolan wierzy, że w środowy wieczór wicemistrzowie Włoch będą w stanie powstrzymać Barcelonę w spotkaniu grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów.

- To będzie ciężkie zadanie, ale mamy silną defensywę i myślę, że możemy tego dokonać - przyznał Nainggolan w rozmowie z oficjalną stroną Romy.

- Musimy skupić się na sobie. Wiemy, że jesteśmy mocni i jak mocni są również rywale. Nie możemy zbyt wiele tylko myśleć o przeciwniku, ale przede wszystkim mieć wiarę we własne możliwości - podkreślił reprezentant Belgii.

- Mamy wspaniałych kibiców i mam nadzieję, że ich doping doda nam ekstra impuls. Nie tylko w tym meczu, ale w całym sezonie. Wiemy, że Barcelona jest faworytem, ale wierzymy w siebie. Zwycięstwo w tym meczu nie będzie jednak najważniejsze. One są nam potrzebne w pozostałych spotkaniach. Sądzę, że jesteśmy w stanie awansować do kolejnej rundy - podsumował Nainggolan.

Oprócz Barcelony i Romy w grupie E Ligi Mistrzów rywalizują również niemiecki Bayer Leverkusen i białoruski BATE Borysów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!