betclic

Nainggolan: Odpowiadam na prowokacje

Ostatnia aktualizacja: 05/10/15 22:43, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Delval Loïc, wikicommons

Radja Nainggolan szybko stał jednym z fundamentalnych piłkarzy AS Roma, ale na Półwyspie Apenińskim wielu kibiców nie ma o nim dobrego zdania, ze względu na styl gry na pograniczy faulu.

- Kiedy wychodzę na boisko, pragnę tylko zwycięstwa. Czasami zdarzają się mi kłótnie z tymi, którzy nie podchodzą do futbolu w ten sposób. Gdy jednak nie mam nic do powiedzenia, to siedzę cicho. Lubię agresywnych zawodników, ale ważna jest także technika i odwaga - przyznał Nainggolan, cytowany przez "Corriere dello Sport".

Reprezentant Belgii nie unika na Twitterze polemik z kibicami. - Ważne jest, aby pozostać w kontakcie z fanami. To prawda, często odpowiadam na prowokacje. Jestem taki i już. Powinni to wszyscy uszanować, nie tylko patrząc z punktu widzenia zawodnika, ale również człowieka. Oni potrafią jednak wysłać do piekła - stwierdził rozgrywający wicemistrzów Włoch.

- Poza boiskiem nikomu nie robię krzywdy. Żyję swoim życiem, ale nie potrafię spędzać każdego wieczoru w domu. Znam większość lokali w mieście, lubię cieszyć się życiem, a nie tylko widzieć w kółko boisko i dom - dodał Radja Nainggolan.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
greenman
Zarejestrowany od: 593 dni
Ilość komentarzy: 323
Oceny: +920
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn FC Barcelona
05.10.2015 / 22:52:47
"Poza boiskiem nikomu nie robię krzywdy. Żyję swoim życiem..."
Ale na boisku łamie facet nogi i zrywa więzadła. W ciągu pół roku doprowadził do długotrwałych kontuzji ostrymi bezmyślnymi wejściami. Powinien zostać zawieszony.

Tabela