betclic

"Najważniejsze mecze są dopiero przed Śląskiem"

Ostatnia aktualizacja: 07/04/16 11:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Za czasów, gdy grałem dla Śląska, pamiętam same zwycięstwa z Cracovią. Niech tak będzie i tym razem – mówi w rozmowie z oficjalną witryną zespołu asystent trenera Mariusza Rumaka Dariusz Sztylka.

Wygrana z Lechem wniosła sporo optymizmu do drużyny Trójkolorowych, ale sztab i zawodnicy skupiają się już na kolejnym spotkaniu.
– Zwycięstwo z Lechem jest tylko małym krokiem do naszego głównego celu, czyli utrzymania. Cieszy fakt, że nie byliśmy drużyną, która się broni, lecz która gra jak równy z równym. W wielu aspektach wręcz byliśmy lepsi od Kolejorza –zaznacza Sztylka. – Tak naprawdę najważniejsze mecze są dopiero przed nami, ale zwycięstwo dało nam spokój. Po zachowaniu zawodników widać, że są pewniejsi siebie.

Dolnośląski zespół w Poznaniu pokazał się z bardzo ofensywnej strony. Czy takiego będziemy go teraz oglądać? – Zmieniamy sposób gry. Teraz mamy styl atrakcyjny dla kibiców. Kładziemy nacisk na ofensywę i w sobotę na pewno nasi fani nie będą się nudzić – kontynuuje asystent szkoleniowca. – Zaczęliśmy analizę gry Cracovii i widzimy wiele podobieństw do Lecha. Znamy jej mocne strony, ale najważniejszy będzie to, jak my zagramy. Chcemy narzucić swój styl gry. Gramy u siebie i liczymy na dobrą frekwencję - zaznaczył.

Śląsk podejmie Cracovię już w sobotę 9 kwietnia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela