betclic

"Najwięksi tak grają. Lech też da radę"

Ostatnia aktualizacja: 25/07/15 13:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Drużynę Lecha Poznań czeka dziś bardzo ciekawie zapowiadające się starcie z Lechią Gdańsk. Przy tej okazji głos zabrał jeden z liderów drużyny, Szymon Pawłowski. Pomocnik "Kolejorza" twierdzi, że mimo porażki z Pogonią, drużyna jest gotowa do łączenia Ekstraklasy z Ligą Europy. 

- Jesteśmy dobrze przygotowani do tego długiego sezonu. Po każdym spotkaniu mamy trzy dni na regenerację. To dużo czasu, żeby odpocząć. Największe kluby grają z taką częstotliwością i nie mają z tym problemów. Dlaczego my mielibyśmy sobie nie dać rady? - tłumaczy Pawłowski.

Reprezentant Polski wie, że jego zespół czeka ciężka przeprawa: - Spotkanie z Lechią będzie bardzo trudne, bo każdy chce wygrać w Mistrzem Polski. Zespoły, które przyjeżdżają do Poznania są zmotywowane podwójnie, bo nie tylko chcą zdobyć trzy punkty, ale pokonać też najlepszą drużynę w kraju.

Pawłowski dodał też, że w tej chwili drużyna powinna skupić się wyłącznie na sobotnim meczu: - Musimy się odciąć od środowego spotkania z FC Basel. Zawaliliśmy mecz z Pogonią, straciliśmy punkty w lidze i nie możemy pozwolić sobie na taki scenariusz znowu.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela