betclic

Nani: To historyczny moment dla naszego kraju

Ostatnia aktualizacja: 07/07/16 18:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP/Shutterstock

Reprezentacja Portugalii awansowała do finału Euro 2016 po zwycięstwie z Walią 2:0. Nani, zdobywca jednej z bramek, powiedział, że jego zespół wykonuje świetną pracę na turnieju we Francji. 

- To zaszczyt reprezentować nasz kraj. Ta zdumiewająca reprezentacja wykonuje wyśmienitą robotę. Jestem bardzo szczęśliwy. Wszystkim piłkarzom należą się gratulacje. Także sztabowi szkoleniowemu, za pracę, którą wykonuje - powiedział Nani w rozmowie z oficjalną stroną internetową UEFA. 

- Teraz przed nami jeszcze finał. To jest wielka satysfakcja. Nie potrafię opisać swoich emocji. To jednak nie koniec. Mamy jeszcze robotę do wykonania, a dopiero potem będziemy oceniać naszą grę i wyciągać wnioski. Na razie jest to historyczny moment dla naszego kraju i wszyscy musimy się cieszyć - podkreślił Nani.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Matys666
Zarejestrowany od: 1230 dni
Ilość komentarzy: 338
Oceny: -207
08.07.2016 / 03:43:32
Zasrana portugalia jakbym mogl to bym powtorzyl karny z polska ustawione jak Nic zalosne Najbardziej zjebane euro jakie widzalem wszystko ustawione kiedys to wyjdzie Chcialbym zeby byl zamach jak bedzie grany final zeby rozjebalo stadion doszczetnie