Nantes wygrało z Olympique Marsylia. Kapitalny gol Mariusza Stępińskiego [VIDEO]

mediapictures.pl/Shutterstock
FC Nantes na własnym stadionie pokonało Olympique Marsylia 3:2 w 25 kolejce ligi francuskiej. Jedną z bramek zdobył Mariusz Stępiński.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 12 minucie. Spore zamieszanie pod bramką gości wykorzystał w końcu Santos Silva Diego, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

Osiem minut później na listę strzelców wpisał się Mariusz Stępiński. Reprezentant Polski w kapitalny sposób opanował piłkę w polu karnym i w obecności trzech defensorów rywali posłał futbolówkę obok bezradnego bramkarza.

Na początku drugiej odsłony podopieczni Rudiego Garcii zdobyli bramkę kontaktową. Autorem gola był Bafetimbi Gomis, który uderzył tuż koło słupka z dziesiątego metra.

Za moment gospodarze podwyższyli prowadzenie. Jeden z zawodników Nantes zagrał wzdłuż bramki z prawego skrzydła, a piłkę do siatki skierował Adrien Thomasson.

W 61 minucie goście znowu zbliżyli się do rywali. Po raz drugi do bramki trafił Bafetimbi Gomis. Napastnik wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzałem głową pokonał golkipera "Kanarków".

Mariusz Stępiński boisko opuścił w 72 minucie. Nantes ostatecznie pokonało Olympique Marsylia 3:2.