betclic

Napastnik Chelsea wspiera Mourinho

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 13:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Loic Remy otwarcie wsparł menadżera londyńskiej Chelsea, Jose Mourinho. 28-letni francuski napastnik The Blues przyznał, iż Portugalczyk powinien pozostać na dłużej na Stamford Bridge.

W bieżącym sezonie ligowym gra mistrzowi Anglii zupełnie się nie układa. Po dziesięciu seriach gier Chelsea plasuje się z dorobkiem zaledwie jedenastu punktów na bardzo odległej piętnastej pozycji. Do czołówki traci na chwilę obecną dziewięć "oczek".

- Dla Jose Mourinho w tym momencie najważniejsze jest, aby pozostał trenerem Chelsea. My jako drużyna nigdy się nie poddajemy – powiedział Loic Remy, cytowany przez "Sky Sports".

- W poprzednim sezonie zdobyliśmy mistrzostwo Anglii, a to wszystko dzięki Mourinho, który jest świetnym trenerem – kontynuował były snajper Queens Park Rangers. - Nie chcę, aby odchodził. Wydaje mi się, że pozostali gracze Chelsea także tego nie chcą – zaznaczył.

- W drużynie panuje świetna atmosfera. Na pewno będziemy ciężko pracować na treningach, aby nasza obecna sytuacja się zmieniła. Jestem pewien, że wcześniej czy później zaczniemy wygrywać – dodał doświadczony zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela