betclic

Napastnik Górnika Łęczna: Musimy poprawić skuteczność

Ostatnia aktualizacja: 10/03/16 20:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Napastnik Górnika Łęczna, Bartosz Śpiączka, stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół musi przestać myśleć o poprzednich spotkaniach i skupić się na nadchodzącym meczu z Jagiellonią Białystok.

Podopieczni Jurija Szatałowa doznali porażki w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy. "Zielono-Czarni" przegrali z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. - Atmosfera jest w porządku. Szkoda tych straconych punktów, bo co raz bardziej się oddala pierwsza ósemka. Musimy u siebie zwyciężać , bo to nasz teren. Na pewno nasza skuteczność z przodu nie stoi na dobrym poziomie, bo nie strzelamy tych bramek chociaż mamy sytuacje - powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- W poprzednim meczu też mieliśmy swoje szanse, gdybyśmy je wykorzystali, to na pewno inaczej potoczyłoby się to spotkanie. Nie możemy też tracić bezsensownych bramek. Całą drużyną zawiniliśmy - dodał.

- Już nie myślimy o tym co było z Termaliką czy Podbeskidziem. Teraz myślimy o Jagiellonii i musimy stamtąd wywieźć trzy punty i zagrać na sto procent. Te mecze są dla nas bardzo ważne w kontekście walki o ósemkę - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela