betclic

Napastnik Korony: Ciężko wyrzucić z głowy porażkę z Cracovią

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 09:10, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Korony)

– Ciężko wyrzucić z głowy porażkę z Cracovią, ale był dłuższy czas, mogliśmy popracować i fizycznie, i piłkarsko, i mentalnie. Mam nadzieję, że takie wpadki jak w Krakowie się nie powtórzą – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie Łukasz Sekulski, napastnik Korony Kielce.

Złocisto-Krwiści w meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagrają ze Śląskiem Wrocław. Kielczanie powalczą w tym spotkaniu o przerwanie złej passy, bowiem przegrali trzy ostatnie starcia ligowe - z Górnikiem Łęczna (0:4), Jagiellonią Białystok (1:2) oraz Cracovią (0:6).

- Znamy swoją wartość i wiemy, jakie popełniliśmy błędy, a czego się trzeba wystrzegać. To sport i różnie to może wyglądać, ale mamy świadomość, że musimy wrócić do stylu mniej widowiskowego, ale bardziej skupionego na zapieprzaniu i zasuwaniu
– stwierdził Łukasz Sekulski, cytowany przez "korona-kielce.pl".

– Ciężko wyrzucić z głowy porażkę z Cracovią, ale był dłuższy czas, mogliśmy popracować i fizycznie, i piłkarsko, i mentalnie. Mam nadzieję, że takie wpadki jak w Krakowie się nie powtórzą – zaznaczył.

Po trzech wygranych przyszły trzy porażki, więc znowu musimy budować nową serię. Wierzę, że kibice nam pomogą w trudnych momentach i uda nam się wygrać ze Śląskiem – dodał zawodnik wypożyczony z Jagiellonii Białystok.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7545
Oceny: +21379
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
17.10.2016 / 09:03:49
Każda porażka boli.....