betclic

Napastnik Łęcznej: Zabrakło nam skuteczności

Ostatnia aktualizacja: 17/07/16 13:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Górnik Łęczna przegrał w swoim pierwszym meczu sezonu 2016/17 LOTTO Ekstraklasy z Ruchem w Chorzowie 1:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. - Można powiedzieć, że to był mecz niewykorzystanych sytuacji, szczególnie jeżeli chodzi o drugą połowę - powiedział po przegranej Przemysław Pitry, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Lubelszczyzny.

- W drugiej części spotkania stworzyliśmy sobie dużo okazji, wystarczająco żeby ten mecz wygrać. Zabrakło skuteczności, dlatego trzeba nad tym pracować. Szkoda straconej bramki w końcówce, bo chwilę wcześniej wyrównaliśmy całkowicie zasłużenie, stwarzając sobie wcześniej wiele okazji do zdobycia bramki - przyznał napastnik Górnika Łęczna.

- W drugiej połowie zaczęliśmy grać zdecydowanie szybciej i więcej po ziemi. W pierwszej połowie za dużo było gry górnymi piłkami. Dlatego po przerwie od razu się to zmieniło, mieliśmy od razu sytuacje bramkowe, co nas napędzało. Taki Górnik z drugiej połowy grający do przodu, ofensywnie i stwarzający sobie dużo sytuacji strzeleckich na pewno chce się oglądać - stwierdził Pitry.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!