betclic

Napastnik Legii: Nasza gra wygląda coraz lepiej

Ostatnia aktualizacja: 27/07/15 09:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Napastnik Legii, Aleksandar Prijović, stwierdził, że zespół z meczu na mecz rozkręca się i gra coraz lepiej.

- Z meczu na mecz nasza gra wygląda coraz lepiej. To tworzy dobrą perspektywę przed meczem z FK Kukesi. Dzisiaj wygraliśmy 5:0. Pierwsza połowa była dobra. Drugą część gry nie zaczęliśmy najlepiej, ale najważniejszy jest efekt całych dziewięćdziesięciu minut. Chcemy zagrać przeciwko Kukesi przynajmniej tak dobrze jak dzisiaj - powiedział po meczu z Podbeskidziem Aleksandar Prijović cytowany przez legia.net. 

- Dobrze się rozumiemy z Nemanją Nikoliciem. Wystarczy spojrzeć na wynik dzisiejszego meczu, bo to jest efekt gry całego zespołu - stwierdził napastnik Legii i równocześnie dodał: - Chciałbym zdobywać więcej bramek i staram się jak najlepiej wykorzystywać szanse, które dostaję. Teraz jednak musimy się skupić na tym, by przeciwko FK Kukesi uzyskać jak najlepszy rezultat - zaznaczył. 

- Świetnie czuję się w Warszawie i moim cele jest, by jak najdłużej tu zostać. Henning Berg to świetny trener i dobry analityk. Jemu zależy na tym, by stworzyć jak najlepszy zespół. Według mnie jest profesjonalnym szkoleniowcem - stwierdził Szwajcar.

- Zanim podpisałem kontrakt rozmawiałem z kilkoma osobami z drużyny. Zespół wie, że kilka tygodni byłem poza grą i muszę wejść w odpowiedni rytm. Okazje, które dostaję od trenera, by zagrać bardzo pomagają mi w powrocie do optymalnej, fizycznej dyspozycji - zakończył Prijović.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela