betclic

Napastnik Legii wypożyczony do Chorzowa?

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 22:02, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Darwinek, wikipedia

Jarosław Niezgoda został na Łazienkowską sprowadzony pół roku temu z drugoligowej wówczas Wisły Puławy. Od tamtej pory zawodnik nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole. Napastnik występuje w trzecioligowych rezerwach "Wojskowych" - informuje portal Legia.Net.

Co ciekawe, cały czas 21-latek utrzymuje średnią gola na mecz. Piłkarz zagrał w sumie w dwunastu spotkaniach i zdobył dwanaście goli. W poprzednim sezonie, choćby w konfrontacji z Pelikanem Łowicz, atakującego obserwował Tomasz Fornalik, asystent i brat Waldemara Fornalika, który prowadzi w Ekstraklasie Ruch Chorzów.

Temat Niezgody wrócił, bo z Chorzowa najprawdopodobniej odejdzie Mariusz Stępiński, czołowy strzelec Ekstraklasy - czytamy na portalu. Zainteresowane pozyskaniem reprezentanta Polski jest francuskie Nantes. Piłkarz Legii miałby zastąpić swojego rówieśnika w barwach "Niebieskich". Niezgoda o miejsce w ataku walczyłby z byłym graczem Legii, Jakubem Arakiem. Poza Ruchem, byłym graczem Wisły Puławy interesuje się Korona.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1339 dni
Ilość komentarzy: 7956
Oceny: -9000
16.08.2016 / 02:12:40
Nie bedzie zgody na wypozyczenie Niezgody.

Tabela