betclic

Napastnik Liverpoolu bliski odejścia

Ostatnia aktualizacja: 30/07/15 17:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Rickie Lambert w ciągu kilku najbliższych dni sfinalizuje przejście z Liverpoolu do West Bromwich Albion - donosi "The Guardian". 

Oba kluby muszą jeszcze uzgodnić opłatę za angielskiego napastnika. W poprzednim sezonie Lambert opuścił Southampton i przeszedł do drużyny "The Reds" za 4,5 miliona funtów.

33-letni piłkarz po tym, jak zaledwie 12 razy wyszedł na boisko w pierwszym składzie, w styczniu dostał pozwolenie na rozmowy z Aston Villą. Odrzucił jednak oferowane mu pięć milionów funtów i postanowił walczyć o miejsce w Liverpoolu.

W zeszłym sezonie, pomimo problemów kadrowych zespołu Brendana Rodgersa w ataku, Anglik prawie nie dostawał szans na pojawianie się na murawie. Przyszłość piłkarza zależy zatem w dużej mierze od rozmów "The Reds" z West Bromwich.

Oprócz klubu z The Hawthorns, zawodnikiem interesowały się także Tottenham, Crystal Palace oraz Leicester City. Lambert przyznał jednak, że po doświadczeniach z poprzedniego sezonu, obecnie najistotniejszy jest dla niego powrót do regularnej gry w podstawowej jedenastce.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!