betclic

Napastnik Śląska: Następny sezon będzie dla mnie lepszy

Ostatnia aktualizacja: 24/05/16 21:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie jestem zadowolony ze swojej postawy, dużo więcej od siebie wymagam. Wierzę, że następny sezon będzie dla mnie lepszy i dlatego będę ciężko pracował, aby to wszystko poprawić - powiedział w swoim ostatnim wywiadzie napastnik Śląska Wrocław, Kamil Biliński.

Zielono-biało-czerwoni w ostatecznym rozrachunku zakończyli zmagania w grupie spadkowej na drugim miejscu. W sumie na swoim koncie zgromadzili trzydzieści jeden punktów. Warto zaznaczyć, iż pierwsza Wisła Kraków zdobyła jedno "oczko" więcej. 

- Kiedy odchodziłem, to graliśmy jeszcze przy Oporowskiej. Liga się zmienia, na pewno jest dużo ciekawsza. Z każdym sezonem podnosi się poziom, pojawia się u nas coraz więcej dobrych zawodników - stwierdził Kamil Biliński, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

- Nie jestem zadowolony ze swojej postawy, dużo więcej od siebie wymagam. Wierzę, że następny sezon będzie dla mnie lepszy i dlatego będę ciężko pracował, aby to wszystko poprawić. Siedem bramek to naprawdę jakieś minimum i uważam, że może być tylko lepiej - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela