betclic

Napastnik Valencii: Nigdzie się nie ruszam

Ostatnia aktualizacja: 31/07/15 09:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. efecreata mediagroup / Shutterstock.com

Napastnik Valencii Alvaro Negredo w czwartek zwołał konferencję prasową, na której przekonywał, że zamierza pozostać w klubie - informuje dziennik "AS".

Piłkarz chciał położyć kres plotkom dotyczącym jego ewentualnego opuszczenia zespołu "Blanquinegros".

- Nikt w Valencii nie powiedział, że jestem tu niechciany. Po tym, jak zakończył się poprzedni sezon, jestem skoncentrowany wyłącznie na grze tutaj. Chcę pracować i nadal się rozwijać. Mam zamiar tu zostać - powiedział Negredo.

- Jestem tutaj, ponieważ chciałem publicznie zakończyć wszystko, co do tej pory zostało powiedziane. Zwłaszcza, że większość z tego nie była prawdą. Przez dwa dni trenowałem z gorączką, to nie były żarty. Jestem tu szczęśliwy - dodał.

- Uważam, że Paco i Rodrigo są obecnie na czele stawki, jednak sytuacja może się zmienić. Są świetnymi napastnikami i nie zamierzają siedzieć na ławce. Swoje miejsce na boisku chcę zdobyć grą - zapewnił.

Alvaro Negredo był zawodnikiem Manchesteru City, z którego na poprzedni sezon został wypożyczony do Valencii. Przed rozpoczęciem nowych rozgrywek hiszpański klub zdecydował się go wykupić.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
chamstwo
Zarejestrowany od: 1490 dni
Ilość komentarzy: 7445
Oceny: +40240
Kibicuje:
Juventus Turyn
31.07.2015 / 16:02:20
I dobrze. Ostatnia wyprowadzka nie podziałała zbyt dobrze ;)

Tabela