betclic

"Napoli? Pokonaliśmy najlepszą włoską drużynę"

Ostatnia aktualizacja: 19/02/16 16:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Maxisport/Shutterstock

Piłkarze Villarreal CF pokonali w czwartek SSC Napoli 1:0 w pierwszym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy. Trener "Żółtej łodzi podwodnej", Marcelino Garcia Toral powiedział po starciu, że jego podopieczni odnieśli zasłużone zwycięstwo.

- To był wielki mecz, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Obie drużyny zagrały na naprawdę wysokim poziomie, czego się spodziewałem - powiedział 50-latek cytowany przez "Football Espana".

- Muszę podkreślić świetną i niezwykle intensywną grę obu zespołów. Wiedzieliśmy, że będzie nam trudno i musieliśmy dać z siebie sto procent, aby wygrać - kontynuował.

- Trzeba być bardzo silnym, aby móc konkurować z Napoli. To ekipa, która posiada wielkie umiejętności. Uważam, że jest najlepszą i najbardziej efektywną drużyną we Włoszech. Teraz mamy nieco większe szanse na awans, ale nie sądzę, że w następnym meczu będzie nam łatwiej - podsumował.

Rewanżowe spotkanie obu zespołów odbędzie się 25 lutego na Stadio San Paolo. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godz. 21:05.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
eeeSynek
Zarejestrowany od: 950 dni
Ilość komentarzy: 1260
Oceny: +6545
19.02.2016 / 19:20:17
Ta, najlepsza wloska druzyne. Tylko ze Juve ich zjada na sniadanie.