betclic

Nasri: Nie zagram więcej dla reprezentacji

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 10:54, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Ofensywny pomocnik Manchesteru City, Samir Nasri przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nie zagra już więcej w kadrze narodowej Francji.

Ostatni raz zawodnik reprezentował swój kraj dwa lata temu. Ponadto, pomimo fantastycznego sezonu w Premier League nie został powołany na mistrzostwa świata w 2014 roku. Po tym wydarzeniu 28-latek zapewnił, że żadne okoliczności nie wpłyną na zmianę jego decyzji.

- Nie wrócę do kadry narodowej, nawet jeśli mój ojciec zostałby trenerem. Cierpiałem z powodu braku powołania na mundial. Takie wydarzenia trochę niszczą człowieka - powiedział Francuz cytowany przez "FourFourTwo".

- W 2012 roku tata powiedział mi, że muszę zagrać w Pucharze Świata. Starałem się być dobry. Miałem świetny sezon w klubie i doskonałe statystyki. Okazało się to niewystarczające - dodał.

- Z całym szacunkiem do wszystkich zawodników, ale kiedy zobaczyłem listę i niektóre nazwiska, zabrakło mi słów. Wiem, że nie jestem idealny. Mam swoje wady, ale kiedy jesteś dobrym trenerem, powinieneś powściągnąć swoje ego - podsumował.

Nasri zadebiutował w kadrze "Trójkolorowych" w marcu 2007 roku. Łącznie rozegrał w niej 41 spotkań i strzelił pięć bramek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1676 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8952
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
06.10.2015 / 11:17:03
Mnie tam Nasriego nie szkoda. Swoje za uszami ma cwaniaczek, ale prawdą jest, że repra Francji to koło wzajemnej adoracji, gdzie o powołaniach i grze decydują aspekty poza sportowe.