betclic

Nawałka: Musimy być przygotowani na ciężki bój

Ostatnia aktualizacja: 11/06/16 18:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Adam Nawałka na dzień przed meczem z Irlandią Północną przekonywał, że jutro jego zawodników czeka niezwykle trudny pojedynek.

- Nasz zespół cały czas się rozwija i wykazuje progres, dlatego z dużymi nadziejami i ambicjami przystępujemy do tego turnieju. Oczywiście cały czas pamiętając o tym, że to są mistrzostwa Europy. Tutaj nie ma łatwych meczów - podkreślił selekcjoner cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Następnie odniósł się do jutrzejszego starcia z Irlandią Północną. - Jutrzejsze spotkanie traktujemy bardzo poważnie i jestem przekonany, że wszyscy zawodnicy będą optymalnie przygotowani pod względem fizycznym i mentalnym, ale też taktycznym. O to jestem spokojny. Musimy być przygotowani na ciężki bój. Irlandia Północna to bardzo trudny i wymagający przeciwnik. Właśnie takiego meczu oczekuję i cały czas wierzę w możliwości naszej drużyny. Udowodniliśmy, że potrafimy rozgrywać trudne mecze i wierzę w to, że tak samo będzie jutro - zapewniał 58-letni szkoleniowiec.

- Bardzo starannie przygotowywaliśmy się do tego spotkania. Będzie ono dla nas bardzo ważne i pod tym kątem prowadziliśmy nasze działania już dużo wcześniej. Uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani pod względem taktycznym. Niezwykle ważne jest to, żeby moi zawodnicy byli też pod względem mentalnym w odpowiedniej dyspozycji. Jest duża świadomość wśród zawodników, co do rangi tej imprezy. Wszyscy zrobią wszystko, żeby wypaść jak najlepiej. O to jestem spokojny. Wierzę w mój zespół. Pokazaliśmy w eliminacjach, że drużyna spisywała się bardzo dobrze i dała wiele radości kibicom i nam samym. Spodziewam się bardzo trudnego i wymagającego meczu. Irlandia Północna to bardzo trudny przeciwnik. Nasi rywale stanowią kolektyw, a ich siłę stanowi gra zespołowa - komplementował rywala Adam Nawałka

Na koniec skomentował sytuację Kamila Grosickiego. - Kamil będzie brał udział w oficjalnym treningu i po nim podejmiemy decyzję, co do gry w jutrzejszym meczu z Irlandią Północną - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 367 dni
Ilość komentarzy: 2808
Oceny: +16238
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
11.06.2016 / 19:06:33
Będzie walka o każdy centymetr na boisku ale wyjdziemy z tego z tarczą a oni na tarczy!