betclic

Nawałka: To od nas zależy, jak będzie wyglądał mecz z Danią

Ostatnia aktualizacja: 07/10/16 17:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Adam Nawałka na przedmeczowej konferencji prasowej chwalił jutrzejszego rywala, ale zaznaczył jednocześnie, że przebieg spotkania będzie zależał od gry biało-czerwonych, a nie Danii.

- Jestem przekonany, że nasz plan przed meczami z Danią i Armenią będzie funkcjonował bardzo dobrze. Ale to boisko zawsze wszystko weryfikuje. My analizujemy każdy mecz, jeśli chodzi o przygotowania jak i wartość tego, co będzie działo się na boisku. Jest to dokładnie rozpatrywane w analizach pomeczowych - zapewnił selekcjoner reprezentacji Polski cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Do tego spotkania jesteśmy przygotowani optymalnie. Jestem zadowolony z tego zgrupowania. Zrobimy wszystko, żeby mecz zakończył się po naszej myśli. Szanujemy naszego rywala. Drużyna Danii jest mocnym zespołem, mają wysoką kulturę gry i świetną organizację. Zespół także prezentuje się dobrze pod względem fizycznym. Czeka nas trudne spotkanie, ale wierzymy we własne umiejętności. Mamy wiele atutów i będziemy starać się to wykorzystać na boisku - przekonywał Adam Nawałka.

- Wiemy o dobrych i słabych stronach naszego przeciwnika. Była przeprowadzona analiza rywala, jeśli chodzi o grę zespołową, jak i grę indywidualną. Zawodnicy na bieżąco otrzymują informacje o naszych przeciwnikach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to będzie intensywny mecz i jesteśmy na to przygotowani - dodał.

- Nasz przeciwnik jest na fali wznoszącej i prezentuje się bardzo dobrze. To od nas zależy, jak będzie wyglądał mecz. Pod tym kątem przygotowujemy taktykę. Mamy nadzieję, że to według naszego scenariusza będzie przebiegać spotkanie z Danią - zakończył polski szkoleniowiec.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Junior
JURAND54
Zarejestrowany od: 326 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +103
Kibicuje:
Polonia Bytom
07.10.2016 / 19:51:14
Aby tylko nie namieszał trener w ustawieniu drużyny.

Tabela