betclic

Nawałka: Znamy siłę Szkotów

Ostatnia aktualizacja: 07/10/15 20:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mgilert, Shutterstock

- Jesteśmy świetnie przygotowani. Znamy siłę Szkotów - zapewnia przed czwartkowym spotkaniem eliminacji Euro 2016 w Glasgow selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka. 

Ewentualne zwycięstwo na Hampden Park, przy korzystnym wyniku konfrontacji Irlandii z Niemcami w Dublinie, zapewni już "biało-czerwonym" wyjazd na przyszłoroczny turniej we Francji.

- Mamy świadomość, że drużyna funkcjonuje bardzo dobrze. Morale są wysokie i to nas cieszy. Bardzo spokojnie podchodzimy do finiszu eliminacji. Będziemy walczyć o wygraną, ale potrzebujemy spokoju i dystansu - podkreślił Nawałka na środowej konferencji prasowej.

- Bardzo szanujemy przeciwnika, ale dla nas najważniejsze jest to, co my będziemy prezentować na boisku. Zespół jest coraz lepiej zorganizowany, zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Chcemy wykorzystać nasze atuty - zaznaczył opiekun kadry Polski. 

- Jesteśmy przygotowanie na agresywną grę, nie boimy się walki. Myślę jednak, że koniec końców decydować będą umiejętności czysto piłkarskie. Na tym opieramy nasz plan. Chcemy kontrolować spotkanie i spełniać swoje założenia - dodał Nawałka.

(za laczynaspilka.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 8141
Oceny: -8809
07.10.2015 / 22:49:50
Panie Dyzma,gracie na afere,a moze cos sie Lewandowskiemu uda ustrzelic.Pokazaly to mecze z Niemcami.Trudno wygrywac z najlepszymi gdy pilka odskakuje na trzy metry od nogi,a trzy celne i skladne podania to marzenie.