betclic

NBA: 12 punktów Gortata, porażka Wizards

Ostatnia aktualizacja: 04/01/16 08:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Nadir Keklik / Shutterstock.com

Washington Wizards ulegli we własnej hali Miami Heat 75:97 w niedzielnym spotkaniu National Basketball Association.

Na parkiecie Verizon Center Marcin Gortat spędził 28 minut i w tym czasie rzucił dwanaście punktów (trafił sześć z jedenastu prób) oraz zaliczył 13 zbiórek, jedną asystę, jeden przechwyt i przydarzyły mu się trzy straty.

Skuteczniejsi od Polaka w stołecznej ekipie, która doznała już siedemnastej porażki w tym sezonie, byli jedynie John Wall i Ramon Sessions. Lider drużyny uzbierał czternaście "oczek", a rezerwowy uzbierał ich trzynaście.

Wśród gości prym wiódł Chris Bosh, który zdobył 23 punkty i zaliczył siedem zbiórek. Osiemnaście "oczek" dorzucił Goran Dragic, a piętnaście Gerald Green. Dla ekipy z Florydy było to dwudzieste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i szóste wyjazdowe.

W klasyfikacji Konferencji Wschodniej zespół z Miami jest trzeci, natomiast "Czarodzieje" są na jedenastej pozycji.

* * * * * *
Washington Wizards - Miami Heat 75:97
Wall 14, Sessions 13, Gortat 12 - Bosh 23, Dragic 18, Green 15.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Lutor
Zarejestrowany od: 609 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +102
Kibicuje:
Manchester United Everton West Ham United
04.01.2016 / 12:08:34
Wall znów przechodzi obok meczu, ignoruje dobre pozycje kolegów by rzucać z wymuszonych pozycji. Liczba nie dolotów u tego koszykarza jest zdumiewająca jak na gracza na jego pozycji i lat treningu. Gortat za dużo pomaga w obronie na obwodzie, za daleko wychodzi. Drużyna często nie wykorzystuje jego przewagi nad słabymi środkowymi przeciwników.