betclic

NBA: Avery Bradley chce wejść na jeszcze wyższy poziom

Ostatnia aktualizacja: 10/10/16 19:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Avery Bradley, rozgrywający Boston Celtics, przez sześć lat gry w NBA przekształcił się ze specjalisty od obrony na gracza bardzo dobrze radzącego sobie w ofensywie. Tego lata pracował jeszcze mocniej, aby jeszcze lepiej rozprowadzać piłkę i podejmować jeszcze lepsze decyzje.

W poprzednim sezonie był drugim najlepszym strzelcem swojej drużyny, a także czołowym obrońcą całej ligi. - Wiedziałem, że potrafi rzucać. Jest jednak znacznie lepszym strzelcem niż myślałem. Naprawdę potrafi rzucać "3", a także naprawdę dobrze podaje - pochwalił swojego kolegę z drużyny Al Horford, cytowany przez oficjalną stronę internetową NBA.

- Wiem, że jest coś, co muszę poprawić - powiedział natomiast Bradley. - Aby wejść na jeszcze wyższy poziom, muszę dodać to do mojej gry. To coś, czego wymagam od siebie w każdym meczu, na każdym treningu, aby wszyscy koledzy z drużyny byli zaangażowani. Wiem, że mam wiele okazji, aby to robić. Zaczynam patrzeć na mecz i widzieć grę inaczej. Wiem, gdzie są moje dobre pozycje, a skąd chłopaki potrafią rzucać - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!