NBA: Cavaliers wygrali w Detroit, Spurs górą w Memphis

Ostatnia aktualizacja: 23/04/16 09:05, Komentarzy: 0

0
0

Detroit Pistons ulegli u siebie Cleveland Cavaliers 91:101 w spotkaniu pierwszej rundy fazy play off National Basketball Association. "Kawalerzyści" prowadzą już w tej rywalizacji 3-0 i potrzebują jednej wygranej do awansu.

Drużyna z Ohio była słabsza od "Tłoków" tylko w pierwszej kwarcie. W kolejnej goście odrobili straty, a druga połowa zawodów toczyła się już pod ich dyktando.

Najlepszą drużynę sezonu zasadniczego w Konferencji Wschodniej do sukcesu poprowadził Kyrie Irving, który zdobył 26 punktów. Po dwadzieścia "oczek" zgromadzili Kevin Love i LeBron James.

Wśród pokonanych najlepiej radził sobie Kentavious Caldwell-Pope, który zdobył osiemnaście punktów. Jeden mniej i siedem zbiórek zapisał na swoim koncie Andre Drummond, a kolejne szesnaście "oczek" dołożył Marcus Morris.

Czwarte spotkanie tej serii, również w Detroit, zaplanowano na niedzielny wieczór.