NBA: Denver rozgromiło Indianę w meczu w Londynie

Ostatnia aktualizacja: 13/01/17 09:03, Komentarzy: 0

0
0

Denver Nuggets pokonali Indianę Pacers 140:112 w czwartkowym meczu NBA. Spotkanie zostało rozegrane w Londynie w ramach NBA Global Games.

Drużyna z Kolorado w imponującym stylu przerwała serię pięciu kolejnych porażek, wysoko pokonując ekipę z Indianapolis w londyńskiej O2 Arena. Najlepszym zawodnikiem w ekipie Nuggets był Nikola Jokić, który rzucił 22 punkty i miał 10 zbiórek. 21 "oczek" zanotował Wilson Chandler, a Danilo Gallinari dołożył 18.

O wysokiej wygranej Denver przesądziła znakomita w ich wykonaniu trzecia kwarta, wygrana aż 39:20. Podopieczni Michaela Malone'a trafiali w niej ze skutecznością 73,7 procent.

Indiana tylko raz była w tym meczu na prowadzeniu. Kevin Seraphin trafił na początku drugiej kwarty i było 31:30 dla Pacers. W ekipie prowadzonej przez Nate'a McMillana najwięcej punktów zdobył C.J. Miles (20).

Drużyna z Bankers Life Fieldhouse przegrała pierwszy mecz po pięciu kolejnych wygranych, w których zdobywała przynajmniej 120 punktów. Indiana zajmuje szóste miejsce w Konferencji Wschodniej, mając na koncie 20 zwycięstw i 19 porażek. 16 stycznia zagra na własnym parkiecie z New Orleans Pelicans.

Natomiast ekipa z Pepsi Center plasuje się na 11. pozycji w Konferencji Zachodniej. 16 stycznia zmierzy się u siebie z Orlando Magic.