NBA: Grał Gortat, trzecia z rzędu wygrana Wizards

Ostatnia aktualizacja: 19/12/16 08:23, Komentarzy: 0

0
0

Washington Wizards pokonali we własnej hali Los Angeles Clippers 117:110 w niedzielnym spotkaniu National Basketball Association.

Na parkiecie Verizon Center świetnie zawody rozegrał Bradley Beal, który rzucił w sumie 41 punktów, trafiając sześciokrotnie z dystansu. 23 "oczka" uzbierał Markieff Morris, a kolejne osiemnaście dołożył John Wall.

Marcin Gortat spędził na boisku niespełna 39 minut i wywalczył w tym czasie dziewięć punktów oraz zaliczył siedem zbiórek i dwa bloki. Wśród przyjezdnych, którzy jeszcze do połowy czwartej kwarty prowadzili, najlepiej radził sobie Blake Griffin, zapisując na swoim koncie 26 "oczek" oraz po siedem asyst i zbiórek.

"Czarodzieje" dzięki trzeciej z rzędu wygranej umocnili się na jedenastym miejscu w Konferencji Wschodniej. Zespół z Kalifornii doznał natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i jest czwarty w klasyfikacji Konferencji Zachodniej.