NBA: Hawks przegrali po dogrywce z Cavaliers

Ostatnia aktualizacja: 02/04/16 09:12, Komentarzy: 0

0
0

Atlanta Hawks przegrała u siebie Cleveland Cavaliers 108:110 po dogrywce w najbardziej zaciętym piątkowym spotkaniu NBA.

Goście z Ohio do przerwy uzyskali kilkanaście punktów przewagi, ale w trzeciej i czwartej kwarcie odrobili straty. Do remisu doprowadził 29 sekund przed końcem Jeff Teague.

W dogrywce kluczowe punkty dla przyjezdnych zdobywał Kyrie Irving, którego rzut osobisty sekund przed ostatnią syreną przesądził o sukcesie "Kawalerzystów". Miejscowi próbowali jeszcze odpowiedzieć, ale próba z dystansu Ala Horforda okazała się nieskuteczna.

Po drugiej wygranej z rzędu ekipa z Ohio z bilansem 54-22 umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji Konferencji Wschodniej. "Jastrzębie" natomiast doznały drugiej kolejnej porażki i z bilansem 45-32 są na piątym miejscu w tej tabeli. Obie drużyny mają już zapewniony udział w fazie play-off.