NBA: Heat ulegli Hornets, Raptors wygrali z Pacers

Ostatnia aktualizacja: 18/03/16 09:05, Komentarzy: 0

0
0

Miami Heat ulegli u siebie Charlotte Hornets 106:109 w najbardziej zaciętym czwartkowym spotkaniu National Basketball Association.

Goście objęli prowadzenie w drugiej kwarcie i utrzymali korzystny wynik do ostatniej syreny, chociaż miejscowi byli bliscy doprowadzenia przynajmniej do dogrywki.

Dziesięć sekund przed końcem Dwyane Wade zmniejszył straty do jednego punktu, ale chwilę później faulowany Jeremy Lin ponownie nieznacznie zwiększył ten dystans, wykorzystując dwa rzutu wolne.

Cztery sekundy przed ostatnią syreną Wade ponownie odrobił dwa "oczka", jednak kolejny faul na Linie zakończył się również dwoma celnymi rzutami osobistymi. Wade zdobył się jeszcze na rozpaczliwy rzut z dystansu, ale nie trafił i "Szerszenie" mogły świętować drugie z rzędu zwycięstwo, dzięki któremu zrównały się bilansem (39-29) z ekipą z Florydy i Boston Celtics.

Trzecia w klasyfikacji Konferencji Wschodniej Atlanta Hawks (40-29) pokonała w Denver miejscowych Nuggets 116:98, natomiast znajdujący się na drugiej pozycji Toronto Raptors (46-21) pokonali na wyjeździe po dogrywce Indiana Pacers 101:94.