NBA: Kolejna porażka Los Angeles Lakers

Ostatnia aktualizacja: 04/11/15 08:29, Komentarzy: 0

0
0

Los Angeles Lakers przegrali na własnym parkiecie 109:120 z Denver Nuggets. "Jeziorowcy" nie wygrali w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania.

Gospodarze po pierwszej kwarcie prowadzili 36:30, ale później ich przewaga zaczęła maleć. Drugą kwartę przegrali dziewięcioma punktami, a trzecią siedmioma.

Wśród gości najskuteczniejszy był Kenneth Faried, którzy zdobył 28 punktów. 25-letni koszykarz zaliczył również 15 zbiórek. O siedem punktów mniej zanotował na swoim koncie Danilo Gallinari.

W zespole z Los Angeles, 30 punktów rzucił Jordan Clarkson. Jest to jego najlepszy wynik w karierze. Kobe Bryant zdobył 11 punktów.

Kolejnym rywalem Nuggets będzie Utah Jazz. Mecz odbędzie się w Denver. Los Angeles Lakers w następnej serii gier zmierzy się na wyjeździe z Brooklyn Nets.