NBA: Lakers wygrali po dogrywce z Heat

Ostatnia aktualizacja: 31/03/16 09:26, Komentarzy: 0

0
0

Los Angeles Lakers wygrali po dogrywce z Miami Heat 102:100 w środowym spotkaniu National Basketball Association.

Przyjezdni po pierwszej połowie uzyskali nieznaczną przewagę, ale gospodarze straty odrobili jeszcze w trzeciej kwarcie. 19 sekund przed końcem do dogrywki doprowadził najskuteczniejszy wśród miejscowych Jordan Clarkson, nie myląc się z rzutów osobistych.

W doliczonym czasie gry obie drużyny punktowały regularnie i nie pozwalały uciec rywalom, niemniej sekundę przed ostatnią syreną Julius Randle przesądził o skromnej wygranej zespołu z Kalifornii.

"Jeziorowcy" odnieśli w ten sposób szesnaste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach, ale nadal zamykają klasyfikację w Konferencji Zachodniej. Drużyna z Florydy natomiast z bilansem 43-31 zajmuje piąte miejsce w Konferencji Wschodniej.