NBA: Osiem punktów Gortata, Bulls lepsi od Wizards

Ostatnia aktualizacja: 25/02/16 08:27, Komentarzy: 0

0
0

Chicago Bulls pokonali przed własną publicznością Washington Wizards 109:104 w środowym spotkaniu National Basketball Association.

Gospodarzy do sukcesu poprowadził duet E'Twaun Moore i Taj Gibson. Obaj zdobyli po siedemnaście punktów. Jeden mniej uzbierał Tony Snell, a po czternaście "oczek" dorzucili Mike Dunleavy i Doug McDermott.

Wśród przyjezdnych, którzy prowadzili tylko po pierwszej kwarcie, najlepiej radził sobie Bradley Beal. Rezerwowy zawodnik stołecznej drużyny wywalczył dziewiętnaście punktów. Osiemnaście zgromadził Garrett Temple, a po szesnaście dołożyli John Wall i kolejny z rezerwowych Ramon Sessions.

Marcin Gortat przebywał na parkiecie 27 minut i w tym czasie zapisał na swoim koncie po osiem punktów i zbiórek oraz jeden blok. "Czarodzieje" po tej porażce z bilansem 26-30 zajmują dziesiąte miejsce w Konferencji Wschodniej. "Byki" natomiast odniosły trzecie zwycięstwo z rzędu i z bilansem 30-26 są na szóstej pozycji w tej klasyfikacji.