NBA: Piąta wygrana Cleveland Cavaliers

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 08:40, Komentarzy: 0

0
0

Cleveland Cavaliers pokonali u siebie Boston Celtics 128:122 w czwartkowym meczu koszykarskiej National Basketball Association. Była to piąta kolejna wygrana obrońców tytułu od początku tego sezonu.

Gospodarze już w pierwszej połowie wypracowali sobie 17-punktową przewagę, której rywale po przerwie nie zdołali zniwelować. Najlepszym zawodnikiem w zespole "Kawalerzystów" był LeBron James, który miał 30 punktów, 12 asyst i 7 zbiórek. Dobrze wsparli go Kevin Love (26 punktów i 8 zbiórek), a także Kyrie Irving (23 punkty i 6 asyst). W drużynie "Celtów" 30 "oczek" rzucił Isaiah Thomas, a Avery Bradley 26 i dołożył do tego 10 zbiórek.

Zespół z Ohio jest jedynym w całej lidze, który od startu rozgrywek nie doznał jeszcze ani jednej porażki. 6 listopada zagra na wyjeździe z Philadelphia 76ers.

Natomiast ekipa z Massachusetts ma na swoim koncie trzy wygrane i dwie porażki. 7 listopada zmierzy się we własnej hali z Denver Nuggets.