NBA: Raptors odrobili straty i pokonali Nets

Ostatnia aktualizacja: 09/03/16 09:12, Komentarzy: 0

0
0

Toronto Raptors pokonali u siebie ekipę Brooklyn Nets 104:99 we wtorkowym spotkaniu National Basketball Association.

Na parkiecie Air Canada Center gospodarze wyraźnie przegrywali do przerwy 42:58, ale w trzeciej kwarcie niemal odrobili wszystkie straty (do stanu 78:80) i w ostatniej części gry rozstrzygnęli już losy konfrontacji na swoją korzyść.

Miejscowych do sukcesu poprowadził DeMar DeRozan, który zakończył mecz z dorobkiem 25 punktów. Dwa "oczka" mniej i dziewięć asyst uzbierał Kyle Lowry. Wśród gości prym wiódł najskuteczniejszy w tych zawodach Brook Lopez, który zdobył 35 punktów i zaliczył siedem bloków.

Nets doznali w ten sposób drugiej porażki z rzędu i z bilansem 18-46 zajmują przedostatnie miejsce w klasyfikacji Konferencji Wschodniej. Ekipa z Kanady natomiast po tym zwycięstwie z bilansem 42-20 umocniła się na pozycji wicelidera tej tabeli.