NBA: Wygrana Golden State Warriors

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 14:55, Komentarzy: 0

0
0

Zawodnicy Golden State Warriors kontynuują swoją zwycięską serię. Gracze z Oakland tym razem wygrali po dogrywce z Brooklyn Nets 107:99 (21:36, 31:18, 18:23, 27:20, 10:2).

Spotkanie w Oracle Center lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy wygrali pierwszą kwartę aż piętnastoma punktami. "Wojownicy" starali się odrobić straty i udało im się to dopiero w ostatniej części gry. Podopieczni Steve'a Kerra doprowadzili do dogrywki, w której okazali się skuteczniejsi i wygrali 10:2.

Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Stephen Curry. 27-latek przebywał na boisku 44 minuty i w tym czasie zdobył 34 punkty. Dobry występ zaliczył także Draymond Green, który do 16 punktów dołożył dziesięć zbiórek oraz 12 asyst.

Golden State Warriors wygrali wszystkie ze swoich jedenastu spotkań w bieżącym sezonie NBA. Dla Brooklyn Nets była to natomiast dziewiąta porażka w obecnych rozgrywkach. Klub z Nowego Jorku odniósł do tej pory zaledwie jedno zwycięstwo.

****

Golden State Warriors - Brooklyn Nets 107:99 (21:36, 31:18, 18:23, 27, 20, 10:2)
Curry 34, Green 16, Igoudala 15 - Jack 28, Young 26, Lopez 18.

------

Los Angeles Clippers - Detroit Pistons 101:96 (25:28, 26:32, 30:20, 20:16)
Crawford 37, Griffin 34 - Jackson 20, Ilyasova 20.

Houston Rockets - Dallas Mavericks 98:110 (20:32, 14:25, 33:25, 31:28)
Harden 25, Jones 23 - Felton 23, Villanueva 19.

Millwauke Bucks - Cleveland Cavaliers 108:105 (23:23, 27:21, 20:17, 18:27, 8:8, 12:9)
Bayless 17, Carter-Williams 17 - James 37, Love 24.

San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers 92:83 (20:12, 23:27, 33:21, 16:23)
Aldridge 17, Parker 16 - Okafor 21, Grant 12.

Phoenix Suns - Denver Nuggets 105:81 (27:13, 33:15, 28:26, 17:27)