NBA: Wyjazdowa wygrana Chicago Bulls

Ostatnia aktualizacja: 19/11/15 08:39, Komentarzy: 0

0
0

Koszykarze Chicago Bulls pokonali Phoenix Suns 103:97 w wyjazdowym spotkaniu ligi NBA. Dla podopiecznych Freda Hoiberga była to czwarta wygrana z rzędu.

O zwycięstwie "Byków" zadecydowała dobra postawa w pierwszej kwarcie. W tej części gry przyjezdni wywalczyli sobie trzynastopunktową przewagę, której nie oddali już do końca spotkania.

Najskuteczniejszym koszykarzem w drużynie z Chicago był Jimmy Butler. 26-latek przebywał na parkiecie 43 minuty i w tym czasie zdobył 32 punkty, a także popisał się sześcioma zbiórkami, dwoma asystami i jednym przechwytem. Drugim najlepszym strzelcem ekipy przyjezdnych okazał się Pau Gasol, który trafił 17 punktów.

Wśród zawodników Phoenix Suns na uwagę zasługuje postawa Erica Bledsoe, który do 21 punktów dorzucił siedem asyst, sześć zbiórek oraz dwa przechwyty. Najlepiej punktującym graczem "Słońc" był Brandon Knight, który zanotował 23 punkty.

Podopieczni Freda Hoiberga wygrali swoje ósme spotkanie w tym sezonie. "Byki" zajmują aktualnie drugie miejsce w Konferencji Wschodniej. Natomiast koszykarze prowadzeni przez Jeff'a Hornacka ponieśli piątą porażkę i z sześcioma zwycięstwami znajdują się na szóstej pozycji w Konferencji Zachodniej.