betclic

Nenad Bjelica: Chcę pewne zwyczaje zmienić w funkcjonowaniu drużyny

Ostatnia aktualizacja: 10/10/16 14:35, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– W defensywie gramy już tak jak chcemy. Mecz z Arką jest tego przykładem, bo nie straciliśmy bramki. Jeśli chodzi o ofensywę to wszystko może potrwać miesiąc, dwa lub trzy – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Kolejorz po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje siódme miejsce. Jak do tej pory zespół ze stolicy Wielkopolski zgromadził na swoim koncie piętnaście punktów, a więc o osiem mniej niż liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

– Chcę pewne zwyczaje zmienić w funkcjonowaniu drużyny. Po to by Lech osiągał sukcesy. Chodzi mi o sposób gry drużyny. W gruncie rzeczy nie podoba mi się to jak prowadzimy grę, w szczególności myślę o grze skrzydłami. Tego moim zdaniem jest za mało i to mi się nie podoba – stwierdził Bjelica, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Sposób rozgrywania akcji pod bramką przeciwnika także musimy poprawić. W ostatnim miesiącu nie mieliśmy czasu, żeby nad tym popracować. Wynika to z tego, że gdy rozpoczęliśmy pracę to brakowało ośmiu zawodników, przed meczem z Arką mieliśmy mecz w środku tygodnia. Nie było na to czasu i nie mogliśmy się do tego dobrze przygotować – zaznaczył.

– W defensywie gramy już tak jak chcemy. Mecz z Arką jest tego przykładem, bo nie straciliśmy bramki. Jeśli chodzi o ofensywę to wszystko może potrwać miesiąc, dwa lub trzy. Wiele będzie zależało od zawodników – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela