betclic

Nenad Bjelica: Muszę pochwalić całą moją drużynę

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 10:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Uważam, że rozegraliśmy bardzo dobry mecz w ofensywie oraz defensywie - powiedział Nenad Bjelica, trener Lecha Poznań, po wygranej z Wisłą Płock 2:0, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Cieszy nas to, że w kolejnym spotkaniu przeciwnik nie stworzył prawie żadnych szans na zdobycie bramki. Jesteśmy zadowoleni z tego, że mieliśmy okazje do strzelania goli. Wcześnie udało nam się trafić do siatki rywala, dlatego przeciwnik musiał zagrać już nieco inaczej. W ten sposób mieliśmy więcej miejsca do kreowania gry kombinacyjnej - ocenił.

- Muszę pochwalić całą moją drużynę, ale poza tym, chcę również podziękować naszym analitykom. To oni przygotowali bardzo cenne informacje o drużynie przeciwnej, które pomogły nam osiągnąć dobry wynik. Chcę również podziękować kibicom, którzy przez całe spotkanie dopingowali nas i wspierali - podkreślił chorwacki szkoleniowiec.

- Mam nadzieję, że uraz Tetteha, który spowodował jego zmianę, nie jest poważny. Wygląda na to, że po tym sprincie mięśnie odmówiły mu posłuszeństwa, ale liczę na to, że to był tylko skurcz i nie będzie żadnych poważnych konsekwencji
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela