betclic

Nenad Bjelica: Nie zagraliśmy idealnego meczu

Ostatnia aktualizacja: 22/09/16 10:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie zagraliśmy idealnego spotkania. Wcześnie strzelona bramka pomogła nam ułożyć mecz i utrzymać jego przebieg pod kontrolą. Mieliśmy sporo okazji do podwyższenia wyniku, spokojnie mogło się skończyć nawet 0:5 - powiedział na konferencji prasowej po starciu z Ruchem Chorzów (3:0) w Pucharze Polski trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Na listę strzelców po stronie niebiesko-białych wpisywali się odpowiednio Marcin Robak, Radosław Majewski oraz Szymon Pawłowski, który definitywnie rezultat spotkania w Chorzowie ustalił w 53. minucie rywalizacji.

Kolejorz w ćwierćfinale zmierzy się ze zwycięzcą meczu Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 27 września, na boisku pierwszoligowego klubu.

- Cieszę się, że przede wszystkim osiągnęliśmy pozytywny rezultat. Pokazaliśmy wiele jakości, zwłaszcza w pierwszej połowie. Można powiedzieć, że lepiej wyszedł nam mecz w Gdańsku w niedzielę, ale tam wynik był dla nas niekorzystny - przyznał Nenad Bjelica, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Nie zagraliśmy idealnego spotkania, popełnialiśmy błędy. Wcześnie strzelona bramka pomogła nam ułożyć mecz i utrzymać jego przebieg pod kontrolą. Mieliśmy sporo okazji do podwyższenia wyniku, spokojnie mogło się skończyć nawet 0:5. W drugiej połowie swoje dobre okazje mieli jednak także przeciwnicy. Sporo pracy przed nami, a zwycięstwo nad Ruchem to mały krok na drodze do naszego celu - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!