betclic

Nespor: Mecz w Warszawie będzie uhonorowaniem całego sezonu

Ostatnia aktualizacja: 04/05/16 21:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Musimy się skupić na sobie i z czystymi głowami podejść do meczu z Legią. Spotkanie w Warszawie będzie uhonorowaniem całego sezonu – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Martin Nespor.

Po 34. kolejkach niebiesko-czerwoni zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej drugie miejsce. Jak do tej pory podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie trzydzieści siedem punktów. Na chwilę obecną nad trzecią Cracovią mają siedem "oczek" przewagi. 

Mecz z Pogonią był bardzo ważny i cieszymy się z odniesionego zwycięstwa. Nieważne kto podawał, nieważne kto strzelał - to wszystko nie ma znaczenia. Bardzo się cieszę, że aż tylu kibiców wspierało nas przy Okrzei. To oni pomogli nam wygrać to spotkanie – przyznał bramkostrzelny snajper, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

To był kluczowy mecz i bardzo wymagający przeciwnik. W Polsce ten system z podziałem punktów jest trochę dziwny i u siebie musimy wygrywać, dlatego bardzo cieszą nas te trzy wyszarpane punkty – zaznaczył. 

Wszyscy teraz mówią, że dogoniliśmy Legię. I teraz zależy tylko i wyłącznie od nas, co z tym dalej zrobimy. Musimy się skupić na sobie i z czystymi głowami podejść do tego meczu. Spotkanie w Warszawie będzie uhonorowaniem całego sezonu. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty i musimy to potwierdzić w niedzielę – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela