betclic

Nespor: To był najlepszy sezon w mojej karierze

Ostatnia aktualizacja: 31/05/16 18:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– To był zdecydowanie najlepszy sezon w mojej karierze. Przychodząc tutaj nawet o czymś takim nie marzyłem – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie napastnik Piasta Gliwice, Martin Nespor.

W ostatecznym rozrachunku Piastunki skończyły sezon 2015/2016 na drugiej lokacie. Podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie czterdzieści punktów, a więc o osiem więcej niż piąta Lechia Gdańsk.

Jestem bardzo zadowolony z wyniku jaki osiągnęliśmy. Myślę, że dla wszystkich mieszkańców Gliwic jest równie wielki sukces jak i dla nas. To był zdecydowanie najlepszy sezon w mojej karierze i przychodząc do Piasta nawet o czymś takim nie marzyłem – stwierdził Martin Nespor w wywiadzie dla "piast-gliwice.eu".

W sukces zacząłem wierzyć w momencie, w którym zostaliśmy liderem. A później już do samego końca wierzyłem, że może się udać. Mogliśmy skończyć na pierwszym miejscu, ale równie dobrze mogliśmy spaść poza podium, dlatego też bardzo cieszymy się z tego, co osiągnęliśmy – zaznaczył.

Urlop spędzam z dala od piłki nożnej. W ogóle nie śledzę, co się dzieje - nie oglądałem nawet finału Ligi Mistrzów. Staram się odpocząć od tego świata i oczyścić głowę. Ostatnio z żoną nawet się śmialiśmy, że ona zna więcej ciekawostek i nowin ze świata futbolu niż ja – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela