betclic

"Neymar będzie piłkarzem Barcelony przez wiele lat"

Ostatnia aktualizacja: 25/11/15 11:49, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Dyrektor techniczny Barcelony jest przekonany, że Neymar zostanie na Camp Nou przez wiele lat.

O przyszłości Neymara zrobiło się głośno, gdy jego ojciec zapowiedział, że piłkarz może opuścić Hiszpanię, jeśli postępowania podatkowe nie zostaną rozstrzygnięte po jego myśli. Robert Fernandez, który jest dyrektorem technicznym Barcelony, uważa jednak, że Brazylijczyk podpisze nową umowę z klubem ze stolicy Katalonii.

- Kiedy ktoś zaczyna rozmowy z zamiarem podpisania kontraktu, to można dojść do porozumienia. Wszyscy jesteśmy zgodni, że Neymar zostanie w Barcelonie. Piłkarz powiedział to publicznie. Mówiły to także osoby z jego otoczenia - przypomina Fernandez.

- Nie mam żadnych wątpliwości, że się dogadamy. Neymar będzie piłkarzem Barcelony przez wiele lat - twierdzi dyrektor techniczny Barcelony.
Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz
Junior
łukasz84FCB
Zarejestrowany od: 535 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +40
Kibicuje:
Legia Warszawa FC Barcelona
25.11.2015 / 15:01:18
swiatem rzadzi pieniądz jeśli mu dowala za ten transfer to odejdzie do angli gdzie podatki sa troche mniejsze nez w hiszpanii
Kluczowy zawodnik
Makaveli
Zarejestrowany od: 1599 dni
Ilość komentarzy: 4420
Oceny: +11630
Kibicuje:
FC Barcelona Mordovia Saransk
25.11.2015 / 15:22:52
A pieniądz lubi sukcesy, bo wtedy są premie za puchary, większa rozpoznawalność i lepsze kontrakty reklamowe. Gwarantuję ci, że pomimo wyższych podatków, zarobki chociażby Suareza po odejściu z Liverpoolu są co najmniej dwukrotnie większe, pomijając nawet samą pensję. I będą tylko rosnąć.

Ostatnim zawodnikiem, który odszedł z Barcelony ze względu na pieniądze, był Eto'o. Przez pierwsze 2 lata mu się pewnie opłaciło, ale w ujęciu długoterminowym na pewno nasz stryjek zamienił siekierkę na tombakowy kijek.

Tabela