betclic

Neymar: Chcę tworzyć historię

Ostatnia aktualizacja: 29/08/15 15:33, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Natursports/Shutterstock

Neymar udzielił wywiadu, w którym ujawnił, że choć nie ma obsesji na punkcie piłki nożnej, chciałby przejść do historii futbolu jako jeden z najlepszych zawodników wszech czasów. 

- Przed wyjściem na boisko nie myślę o niczym szczególnym. Nie jestem jednym z tych zawodników, którzy rozmyślają o futbolu 24 godziny na dobę. Przebieram się, wychodzę na rozgrzewkę, proszę Boga o błogosławieństwo i mówię sobie "Zaczynamy!". To wszystko - powiedział Neymar w wywiadzie z "Nike".

- Chciałbym zostawić po sobie coś pięknego i znaleźć się w książkach dotyczących historii piłki nożnej. Mam nadzieję, że ktoś napisze o mnie same dobre rzeczy, przepełnione sukcesami nie tylko na poziomie indywidualnym, ale również zespołowym - dodał.

Brazylijczyk opisał siebie jako szczęśliwego chłopaka, który każdą wolną chwilę stara się spędzić ze swoimi bliskimi. Podkreślił, że zawsze próbuje przyjemnie spędzać czas - nie tylko na boisku, ale również poza nim.

- Oprócz gry w piłkę lubię spędzać czas z moimi najbliższymi - rodziną, przyjaciółmi oraz synem. Bycie blisko nich jest dla mnie najważniejsze. Moi rodzice są ludźmi, których zawsze szanowałem i podziwiałem za wszystko, czego mnie nauczyli. Oczywiście, wciąż się od nich uczę - zapewnił.

23-latek jest jednym z najważniejszych zawodników w drużynie FC Barcelony. W poprzednim sezonie wygrał z nią m.in. ligę hiszpańską oraz Ligę Mistrzów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
MalowanyCzłowiek
Zarejestrowany od: 647 dni
Ilość komentarzy: 77
Oceny: +765
Kibicuje:
Liverpool FC Southampton FC Francja AC Milan Jagiellonia Białystok Polska Real Madryt Lechia Gdańsk
06.09.2015 / 11:41:17
Dopóki Messi gra nikt inny do legend się nie dostanie bo przy nim dokonania innych wyglądają po prostu słabo
Junior
wojtekblaugrana
Zarejestrowany od: 650 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: -13
Kibicuje:
AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Włochy Polska FC Barcelona Korona Kielce
29.08.2015 / 23:43:09
Chyba nie

Tabela