betclic

Neymar: Możemy być szczęśliwi, że nie zagrają Godin i Gimenez

Ostatnia aktualizacja: 25/03/16 11:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Pod nieobecność filarów defensywy Urugwaju - Diego Godina i Jose Gimeneza - Brazylia jest zdecydowanym faworytem najbliższej konfrontacji w Recife w eliminacjach MŚ 2018 w strefie Ameryki Południowej, niemniej Neymar przestrzega swoich kolegów z kadry przed lekceważeniem utytułowanego rywala.

- Urugwaj ma wielu świetnych obrońców i to nie będzie dla nas łatwy mecz. Musimy być na to przygotowani
- podkreślił Neymar w rozmowie z katalońskim "Mundo Deportivo".

- Godin i Gimenez to jedni z najlepszych zawodników formacji defensywnej na świecie i są liderami swojej narodowej i klubowej drużyny. Oczywiście, że kiedy nie grają przeciwko nam, możemy być szczęśliwi, ale nie sądzę, żebyśmy mieli przewagę z tego powodu - przyznał napastnik Barcelony, który stanie na przeciwko Luisa Suareza, swojego klubowego kolegi z zespołu mistrzów Hiszpanii.

- Rozumiemy się doskonale na boisku i poza nim. Jeden drugiemu jest gotowy pomóc w każdej chwili. Stworzyliśmy wielką przyjaźń. Tym razem jednak po prostu nie będziemy razem tylko na rozgrzewce - stwierdził as kadry "Canarinhos", który na koniec wyraził ubolewanie z powodu śmierci Johana Cruyffa.

- To wielka strata dla całego futbolu, za to wszystko czego dla niego dokonał. Moje myśli są teraz z jego bliskimi - podsumował Neymar.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela